Overal, spojení dvou v jedno

I když si myslíte, že právě tento kouskem není to pravé ořechové, nezatracujte ho. Naopak, fantasticky se hodí na společenskou událost, ale i procházku po pláži. Vyberete-li ten správný model, střih a materiál, budete v overalu vždy za hvězdu.

„Plesujeme“ s elegancí
Overal je výborný na plesy a různé jiné společenské akce. Je vhodný zejména pro ty, které se v dlouhých dámských šatechnecítí. Udělejte změnu a místo košile s kalhoty oblečte právě overal. Spojíte tak vrchní i horní díl v jedno. K dostání je jednoduchá černá varianta, krajka, volánky i různé průstřihy. Takže vybírejte podle věku, postavy a především odvahy. Protože v již zmíněném kousku může udělat parádu jak dvacítka, tak i padesátka.

„Plážujeme“s lehkostí
Koupíte-li si bavlněný overal v kratší délce, máte zaručeno, že se budete cítit jako v bavlnce. Tento materiál je vzdušný, a tak je ideální hlavně v parných, letních dnech. Přemýšlíte-li, co si obléct na koktejl na pláž, určitě vsaďte na overal. Vynikne v něm vaše opálená pokožka, ale na druhou stranu neukážete zase úplně všechno. Ke kousku můžete obout otevřené sandálky, vlasy vyčesat nahoru, popřípadě zakrýt kloboukem. A je úplně jedno, do jaké věkové skupiny patříte, sluší totiž všem!